Forever Living Products

Ubrane w 1978 r. w oparciu o kapitał nieco wyższy niż chcenia i trudna praca, Forever Living jest teraz multi-miliardowym przedsiębiorstwem z stolicą w Scottsdale, w Arizonie, pracującym i dostarczającym setki produktów dla zdrowia oraz urody. Ludzie tacy jak ty, promują i dostarczają te stanowiące dobroczynny pomysł na zarabianie wyroby, oferując każdemu szansę posiadania swego biznesu i finansowego zabezpieczenia przyszłości, dzięki sprawdzonemu planowi. Forever Living Products , z ponad 10-oma milionami dystrybutorów w ponad 150 krajach, proponuje ci wyjątkową szansę, by wieść życie naturalniejsze i bardziej dostatnie.
Rex latami szukał środka na ubezpieczenie sobie również znajomej rodzinie zdrowia oraz stabilizacji finansowej. W 1978 roku zaprosił 43 osoby na ważne spotkanie Forever Living Products w Tempa w Arizonie, podczas którego przedstawił plan, który przekazał jemu – oraz wszystkim pozostałym – lepsze zdrowie oraz wolność finansową. Plan marketingowy wykazał się bardzo przydatny, i towary na podstawie czystego miąższu aloesowego zachwycają wszystkich, którzy rozpoczną ich brać.

”Samą z najważniejszych przyczyn chorób na świecie jest pusty portfel. Jeśli chcesz, by ludzi mających było kilka, przekaż im szansę zyskać na duże życie!” – Rex Maughan
Rex Maughan uważa za sobą ponad 40 lat inspirującego liderstwa i świadomego zarządzania, oraz większą dawkę swojego mieszkania poświęcił na leczenie drugim w praktyce życiowych zamierzeń. Jako absolwent Szkoły Biznesu Uniwersytetu Stanowego w Arizonie, zbudował grupę międzynarodowych firm, osiągających sukcesy niezależnie z koniunktur finansowej. Rex Maughan jest starym forever living productszarządu Grupy FOREVER, jaka pomaga w sferach takich jak sprzedaż bezpośrednia, uprawy, produkcja, wypoczynek, nieruchomości, gospodarka hodowlana oraz akcja charytatywna. Rex Maughan-President and CEO of Forever Living

Rex Maughan, żonaty z Ruth – są troje dzieci oraz 12 wnuków, osiągnął niebywały rezultat w moc rzeczach. Jedną spośród nich istnieje jego akcja na wyspach południowego Pacyfiku, gdzie za starania, by ocalić lasy tropikalne przyznano mu tytuł Wielkiego Wodza Tilafaiga.

Kiedy Rex Maughan odwiedził w młodości Samoa, jego pomoc przykuła postać pisarza Roberta Louisa Stevensona, i jedne wyspy i ich mieszkańcy wzbudziły w nim doskonały zachwyt. Dlatego po latach nałożył na Samoa Fundację, jakiej zamiarem było napisanie muzeum Roberta L. Stevensona oraz ocalenie otwartej w 1890 roku plantacji pisarza w Apia. Obecnie muzeum jest pierwszą atrakcją turystyczną, licznie odwiedzaną także przez okolicznych mieszkańców oraz wycieczki szkolne. Aby dowiedzieć się więcej o muzeum kliknij tutaj.

Rex Maughan był przez 13 lat wiceprezesem korporacji Del Webb. Jako wiceprezes wykonawczy Del E. Webb Realty and Management Company odnosił przypadki w administrowaniu, wynajmie oraz zarządzaniu nieruchomościami przemysłowymi na gruncie całych Stanów Zjednoczonych, o wszystkiej wartości ponad 100 mln $. Pozyskał ośrodki wypoczynkowe nad jeziorami Powell, Mead i Mohave w Arizonie oraz Newadzie, również był poważny za ich kierowanie i energię operacyjną.

Jako dyrektor generalny Mayer Central Buiding Corporation, Rex Maughan efektywnie wynajmował, zarządzał i zarządzał nieruchomościami o cenie 50 mln $, wśród których stanowiły hotele, apartamentowce oraz kompleksy biurowe w Arizonie i Nowoczesnym Jorku.

Rex Maughan uzyskał dyplom MBA Stanowego Uniwersytetu w Arizonie, gdzie studiował zagadnienia połączone z: nieruchomościami, podatkami, audytowaniem i fuzjami. Uzyskał także tytuł doktora honoris causa, powierzony mu w znaczeniu dokonań na terytorium działalności biznesowej, wsparcia udzielanego macierzystej uczelni oraz inspirującego zajęcia w leczenie innym.

Rex Maughan informuje o sobie, iż jest „bardzo pracującym, inteligentnym człowiekiem, który sam do wszelkiego doszedł, wyznaje jasne treści i który kocha ludzi – zwłaszcza dystrybutorów.” Sukces opisuje jako: „gotowość, by marzyć, ciężką pracę, moc i spójność materiałów także usług, brak długów i budowanie zespołu.”